Циклова комісія комерційної діяльності

Непочатова Г.В.

Непочатова Галина Володимирівна

Голова циклової комісії комерційної діяльності, викладач.

Спеціаліст вищої категорії. Закінчила у 1986 році Харківський технікум зеленого будівництва за спеціальністю «Озеленення міст та населених пунктів» та здобула кваліфікацію техніка зеленого будівництва. Закінчила у 1997 році Харківську державну академію міського господарства за спеціальністю «Економіка і управління в побутовому та житлово-комунальному обслуговуванні» та здобула кваліфікацію інженера-економіста. Закінчила у 2011 році Українську державну академію залізничного транспорту за спеціальністю «Маркетинг» та здобула кваліфікацію спеціаліста з маркетингу.

Працює в коледжі з 1986 року.

Викладає: «Комерційна діяльність», «Підприємницька діяльність», «Комунікаційна діяльність»

Круглова О.Г.

Круглова Ольга Гнатівна

Викладач

Спеціаліст вищої категорії. Закінчила у 1975 році Харківський технікум радянської торгівлі за спеціальністю «Товарознавство та організація торгівлі продовольчими товарами» та здобула кваліфікацію товарознавця. Закінчила у 1981 році Харківський інститут громадського харчування за спеціальністю «Товарознавство і організація торгівлі продовольчими товарами» та здобула кваліфікацію товарознавця вищої кваліфікації. Закінчила у 1986 році Педагогічний факультет Московського ордена Дружби народів кооперативного інституту Центросоюзу за спеціальністю «Викладання технології торговельних процесів» та здобула кваліфікацію викладача кооперативного технікуму.

Працює в коледжі з 1994 року.

Викладає: «Комерційне товарознавство», «Технічне оснащення підприємства», «Торгово-технологічне обладнання в готелях».

Донцова Л.Д.

Донцова Лариса Дем’янівна

Викладач

Спеціаліст вищої категорії. Закінчила у 1988 році Харківський технікум зеленого будівництва за спеціальністю «Планування на підприємствах житлово-комунального господарства» та здобула кваліфікацію техніка-плановика. Закінчила у 1997 році Харківську державну академію міського господарства за спеціальністю «Економіка і управління в побутовому та житлово-комунальному обслуговуванні» та здобула кваліфікацію інженера-економіста.

Працює в коледжі з 1985 року.

Викладає: «Основи маркетингу», «Ринкові дослідження».

Салтанова О.С.

Салтанова Олена Сергіївна

Викладач

Спеціаліст другої категорії. Закінчила у 2005 році Харківську національну академію міського господарства за спеціальністю «Економіка підприємства» та здобула кваліфікацію спеціаліста з економіки будівельного підприємства.

Працює в коледжі з 2014 року.

Викладає: «Інфраструктура товарного ринку», «Підприємницька діяльність», «Основи маркетингу», «Менеджмент», «Основи менеджменту».

Курганська М.К.

Курганська Марина Костянтинівна

Кандидат економічних наук, викладач-спеціаліст.

Закінчила у 2008 році Житлово-комунальний технікум Харківської національної академії міського господарства за спеціальністю «Бухгалтерський облік» та здобула кваліфікацію молодшого спеціаліста з бухгалтерського обліку. Закінчила у 2011 році Харківську національну академію міського господарства за спеціальністю «Менеджмент організацій» та здобула кваліфікацію менеджера-економіста.

Працює в коледжі з 2012 року.

Викладає: «Основи менеджменту», «Комерційне товарознавство».