Циклова комісія зеленого будівництва та садово-паркового господарства

Кошляк О.М.

Кошляк Ольга Михайлівна

Голова циклової комісії зеленого будівництва та садово-паркового господарства, викладач-методист.

Спеціаліст вищої категорії. Педагогічне звання «Викладач-методист». Закінчила з відзнакою Харківський інститут інженерів комунального будівництва за спеціальністю «Економіка міського господарства», здобула кваліфікацію інженера-економіста у 1987 році.

Працює в коледжі з 1988 року.

Викладає: Економіка підприємства, Ціноутворення. Керівник курсової роботи.

Помагайбо Г.В.

Помагайбо Галина Василівна

Викладач-методист

Спеціаліст вищої категорії, педагогічне звання «Викладач-методист». Закінчила Харківський технікум зеленого будівництва за спеціальністю «Зелене будівництво і садово-паркове господарство», здобула кваліфікацію техніка зеленого будівництва у 1980 році. Закінчила Харківський інженерно-будівельний інститут за спеціальністю «Промислове та цивільне будівництво», здобула кваліфікацію інженера-будівельника у 1986 році.

Працює в коледжі з 1991 року.

Викладає: Дендрологія, Рекреаційне лісівництво.

Переходович С.С.

Переходович Світлана Сергіївна

Викладач-методист

Спеціаліст вищої категорії, педагогічне звання «Викладач-методист». Закінчила з відзнакою Харківський житлово-комунальний технікум за спеціальністю «Зелене будівництво і садово-паркове господарство», здобула кваліфікацію техніка зеленого будівництва у 1997 році. Закінчила з відзнакою Харківську державну академію міського господарства за спеціальністю «Міське будівництво та господарство», здобула кваліфікацію інженера-будівельника у 2001 році.

Працює в коледжі з 2003 року.

Викладає: Креслення та образотворча грамота, Організація робіт в садово-парковому будівництві і господарстві. Керівник курсового та дипломного проектування.

Голоскуб  А.Є.

Голоскуб Анатолій Єгорович

Викладач

Спеціаліст вищої категорії. Закінчів Український заочний політехнічний інститут за спеціальністю «Підйомно-транспортні машини і механізми», здобув кваліфікацію інженера-механіка у 1968 році.

Працює в коледжі з 1984 року.

Викладає: Механізація робіт, Механізація і автоматизація робіт, Основи охорони праці, Охорона праці в галузі.

Роман  І.С.

Роман Ірина Сергіївна

Викладач

Спеціаліст першої категорії. Закінчила Харківську національну академію міського господарства за спеціальністю «Міське будівництво та господарство», здобула кваліфікацію інженера-будівельника у 2004 році.

Працює в коледжі з 1998 року.

Викладає: Ландшафтна архітектура, Ландшафтний дизайн, Проектування квіткового оформлення, Організація робіт в садово-парковому будівництві і господарстві, Дизайн предметів інтер’єру. Керівник курсового та дипломного проектування.

Гречко О.О.

Гречко Олена Олексіївна

Викладач

Спеціаліст вищої категорії. Закінчила Харківський житлово-комунальний технікум за спеціальністю «Зелене будівництво і садово-паркове господарство», здобула кваліфікацію техніка зеленого будівництва у 1991 році. Закінчила Харківську національну академію міського господарства за спеціальністю «Економіка підприємства», здобула кваліфікацію інженера-економіста у 2004 році. Закінчила Національний університет біоресурсів і природокористування за спеціальністю «Садово-паркове господарство», здобула кваліфікацію інженер садово-паркового господарства у 2010 році.

Працює в коледжі з 1999 року.

Викладає: Інформаційні системи і технології в ландшафтному дизайні, Фітодизайн, Організація робіт в садово-парковому будівництві і господарстві. Керівник курсового та дипломного проектування.

Воронцова  З.О.

Воронцова Зоя Олегівна

Викладач

Спеціаліст першої категорії. Закінчила Харківську державну академію залізничного транспорту за спеціальністю «Організація перевезень і управління на залізничному транспорті», здобула кваліфікацію інженера з організації перевезень і управління на залізничному транспорті 2001 році.

Працює в коледжі з 2004 року.

Викладає: Безпека життєдіяльності, Основи охорони праці, Охорона праці в галузі.

Дронов  О.В.

Дронов Олександр Васильович

Викладач

Спеціаліст. Закінчив Житлово-комунальний технікум ХНАМГ за спеціальністю «Зелене будівництво і садово-паркове господарство», здобув кваліфікацію техніка зеленого будівництва у 2006 році. Закінчив Харківську національну академію міського господарства за спеціальністю «Міське будівництво та господарство», здобув кваліфікацію інженера-будівельника у 2010 році. Закінчив магістратуру Харківського національного університету міського господарства імені О.М. Бекетова за спеціальністю «Оцінка землі та нерухомого майна», здобув кваліфікацію магістр з оцінки землі та нерухомого майна у 2016 році.

Працює в коледжі з 2011 року.

Викладає: Основи геодезії, Основи охорони праці. Керівник дипломного проектування.

Курбанова Е.А.

Курбанова Ельміра Алівердіївна

Викладач.

Спеціаліст. Закінчила Житлово-комунальний технікум ХНАМГ за спеціальністю «Зелене будівництво і садово-паркове господарство», здобула кваліфікацію техніка зеленого будівництва у 2004 році. Закінчила Харківську національну академію міського господарства за спеціальністю «Міське будівництво та господарство», здобула кваліфікацію інженера-будівельника у 2008 році.

Працює в коледжі з 2008 року.

Керівник дипломного проектування.