Навчальна лабораторія готельного господарства

GO Hotel 01

Для закріплення теоретичних знань і формування практичних навичок студентів спеціальності 241«Готельно-ресторанна справа» в Житлово-комунальному фаховому коледжі ХНУМГ імені О.М.Бекетова з 1988 року успішно функціонує навчальна лабораторія.

У навчальній лабораторії мешкають студенти заочної форми навчання різних навчальних закладів м. Харкова, відряджені, учасники спортивних змагань, конференцій, олімпіад.

Трудовий колектив навчальної лабораторії складається з випускників коледжу. Штат налічує 10 осіб. Режим роботи – цілодобовий.

Навчальна лабораторія є діючою базою для проведення практичних занять та всіх видів практики. Практичне навчання студентів проводиться безпосередньо під керівництвом майстра виробничого навчання.

GO_Hotel_personal_01

Ідея створення такої бази практики виникла у 1979 р. Засновниками її були викладачі Ладиженська Р.С. та Огурцов В.Д. У 1985 р. був створений навчальний готель "Юність", який займав другий поверх гуртожитку № 8. Місткість готелю складала 69 місць, номерний фонд - 28 номерів, 15 номерів - двомісні, 13 - тримісні. Ці номери відповідали сучасним вимогам. На поверсі розміщувались 2 блоки з кухнями та санвузлами. У 1989-1990 рр.. були введені такі штатні одиниці, як завідувач навчального готелю та адміністратор. Готель став користуватися більшим попитом. Коефіцієнт завантаження збільшився до 85%. У 1991 році розпочався ремонт та модернізація готелю "Юність". Номери були обладнані новими сучасними меблями, телевізорами, холодильниками. Під готель додатково був відведений 1 блок третього поверху гуртожитку. Місткість збільшилась до 109 місць, номерний фонд до 44 номерів.

Із 1997 року, коли Житлово-комунальний фаховий коледж увійшов до складу Харківської національної академії міського господарства, готель "Юність" був перейменований у навчальну лабораторію готельного господарства.

У 2001 році для покращення матеріально-технічної бази навчальної лабораторії та підвищення рівня обслуговування клієнтів була проведена реконструкція номерів. Чотири двомісних і тримісних номери були перепроектовані в двокімнатні одномісні номери з повними санвузлами. Був модернізований вестибюль, проведений ремонт місць загального користування.

GO_Hotel_reception_01
Служба прийому та розміщення

Сьогодні номерний фонд навчальної лабораторії становить 43 номери, 4 з яких - номери підвищеної комфортності, 19 - двомісні, 20 - тримісні. Загальна місткість - 102 ліжко/місця.

На базі навчальної лабораторії викладачі мають можливість проводити практичні заняття з дисциплін професійної та практичної підготовки: «Організація та технологія обслуговування в готелях». «Організація та технологія обслуговування в закладах ресторанного господарства», «Санітарія та гігієна в підприємствах готельного типу», «Будівлі і обладнання готелів».

Велика увага приділяється оновленню матеріальної бази навчальної лабораторії відповідно до сучасних стандартів надання послуги розміщення та проживання. Так, у 2011р. проведено ремонт двомісних і тримісних номерів. У 2016 р. проведено капітальний ремонт номерів підвищеної комфортності. До приміщень навчальної лабораторії проведено мережу Інтернет. У 2017 р. душові на поверхах були обладнані водонагрівачами.

Високий рівень обслуговування, доступні ціни, зручний графік роботи приваблюють наших постійних гостей.


Гостям міста і тим, хто подорожує проїздом, hostel «Навчальна лабораторія готельного господарства» пропонує комфортне розташування і повноцінний відпочинок після виснажливої ​​дороги. У нашому хостелі недорого розміститись можуть туристи, ділові люди, відрядні працівники  тощо.

Hostel «Навчальна лабораторія готельного господарства» запрошує постояльців, пропонуючи їм зупинитися в мальовничій частині міста в 10 хвилинах від станції метро «Київська». У стінах готелю можна спокійно відпочити і плідно підготуватися до ділової зустрічі: кожному гостю забезпечена тиша і відмінний сервіс. А за стінами хостелу можна прогулятись по квітучій території коледжу і дендропарку.

До послуг гостей цілодобова реєстрація. Номери мають стандартне оснащеня: шафа для одягу, прикроватні тумби, стіл обідній і стільці, постільна білизна та ковдри. На поверхах розташовані обладнані кухні і сан.вузли.  Працює Wi-Fi.

Способи оплати: готівковий, безготівковий розрахунок.

Розрахункова година: 12-00.

Hostel «Навчальна лабораторія готельного господарства» - один з хостелів Харкова, ціни за добу в якому підійдуть усім категоріям клієнтів.


GO_Hotel_nomer_02

Двомісний номер

 • стандартне оснащення;
 • мальовничий вигляд з вікна;
 • дзеркало.

GO Hotel 2nomer 01
GO Hotel 2nomer 02
Ціна 105,00 грн. за одне ліжкомісце на добу


GO Hotel 3nomer 01

Тримісний номер

 • стандартне оснащення;
 • холодильник.

GO Hotel 3nomer 01
GO Hotel 3nomer 02
GO Hotel 3nomer 03
Ціна 105,00 грн. за одне ліжкомісце на добу


GO_Hotel_nomer_05

Номер підвищеної комфортності

 • стандартне оснащення;
 • стіл журнальний;
 • трюмо;
 • диван і крісла;
 • рушники;
 • телевізор;
 • холодильник;
 • водонагрівач;
 • електричний чайник;
 • набір посуду.

GO Hotel Lux nomer 01
GO Hotel Lux nomer 02
GO Hotel Lux nomer 05
Ціна 300,00 грн. за номер на добу


Бронювання є безкоштовне та цілодобове за телефоном:

 • (057) 704-10-96
 • (099) 203-09-17

Навігатор GPS: 50.009082, 36.278002

Спеціальність «Готельно-ресторанна справа»
Навчальна лабораторія готельного господарства
Гурток «Готельер ресторатор»
Новини спеціальності "Готельно-ресторанна справа"
«ВСТУП ДО ФАХУ» на спеціальності 241 «Готельно-ресторанна справа»
20210923 VstupGO

23 вересня 2021 р. для студентів нового прийому ...

Детальніше...
Всеукраїнський олімпійський урок
20210915

15 вересня 2021 року у стінах нашого коледжу було проведено ...

Детальніше...
1 ВЕРЕСНЯ — ДЕНЬ ЗНАНЬ!
20210901

Новий навчальний рік розпочався Першим уроком з теми ...

Детальніше...
Посвята у студенти 2021
2021.08.31

Студентська сім'я поповнилась на...

Детальніше...
Практика в Болгарії
20210625 praktika v Bolgariy

18 студентів коледжу вирушили на навчально-виробничу та технологічну практики до готелю SOL NESSEBAR RESORT...

Детальніше...