TRAINING HOTEL «НАВЧАЛЬНА ЛАБОРАТОРІЯ КОЛЕДЖУ»

БАЗА ПРАКТИКИ СТУДЕНТІВ СПЕЦІАЛЬНОСТІ
241 «ГОТЕЛЬНО-РЕСТОРАННА СПРАВА»

 

Студенти Відокремленого структурного підрозділу «Житлово-комунальний фаховий коледж ХНУМГ імені О.М.Бекетова» спеціальності 241«Готельно-ресторанна справа» мають унікальну можливість оволодіти практичними навичками на базі власного навчального готелю, який було створено у 1985 р.

Засновниками навчального готелю «Юність» були викладачі Ладиженська Р.С. та Огурцов В.Д. Готель займав другий поверх гуртожитку № 8. Місткість складала 69 місць, номерний фонд - 28 номерів.

У 1991р. відбулася модернізація готелю «Юність». Під готель додатково було відведено два блоки третього поверху гуртожитку № 8. Місткість збільшилась до 109 місць, номерний фонд - до 44 номерів.

У 1997 р. готель «Юність» перейменовано у навчальну лабораторію готельного господарства.

У 2001 р. з метою підвищення рівня обслуговування клієнтів проведено реконструкцію номерів. Чотири двомісних і тримісних номери були перепроектовані у двокімнатні одномісні номери із повними санвузлами.

У 2011 р. проведено ремонт двомісних і тримісних номерів, які були облаштовані сучасними меблями. У 2016 р. проведено ремонт номерів підвищеної комфортності із встановленням водонагрівачів. Облаштовано аудиторію ресторанної справи та туристичну навчальну фірму. Проведено мережу Інтернет. У 2017 р. душові кімнати на поверхах облаштовані водонагрівачами. У 2019-2020 рр. проведено ремонт двомісних і тримісних номерів із заміною вікон на металопластикові. Зроблено ремонт в приміщеннях загального користування.

 На сьогодні номерний фонд TRAINING HOTEL «НАВЧАЛЬНА ЛАБОРАТОРІЯ КОЛЕДЖУ» становить 43 номери, 4 з яких - номери підвищеної комфортності, 19 - двомісні, 20 - тримісні. Загальна місткість - 102 ліжко/місця.

Штат складається з наступних співробітників: завідувач, майстер виробничого навчання, 4 адміністратора, 3 покоївки.

Основними завданнями TRAINING HOTEL «НАВЧАЛЬНА ЛАБОРАТОРІЯ КОЛЕДЖУ» є:

  • проведення практичних занять для студентів спеціальності 241 «Готельно-ресторанна справа» з фахових дисциплін: «Організація та технологія обслуговування в готелях»; «Організація та технологія обслуговування в закладах ресторанного господарства»; «Санітарія та гігієна в підприємствах готельного типу»; «Будівлі і обладнання готелів»; «Технологія ресторанної продукції»;
  • проведення навчальної, технологічної та виробничої практик;
  • сприяння професійному становленню студентів;
  • впровадження нових технологій обслуговування у практичному навчанні.

 

У TRAINING HOTEL «НАВЧАЛЬНА ЛАБОРАТОРІЯ КОЛЕДЖУ» проживають студенти заочної форми навчання, відряджені, учасники спортивних змагань, конференцій, олімпіад та слухачі Харківського центру професійно-технічної освіти державної служби зайнятості.

 

 

 

 

Спеціальність «Готельно-ресторанна справа»
Training hotel «Навчальна лабораторія коледжу»
Гурток «Готельер ресторатор»
Лабораторія ресторанної справи
Новини спеціальності "Готельно-ресторанна справа"
Інтернет-олімпіада «На урок» з фізики
20230601

Більше 20 студентів 1 та 2 курсів взяли участь у ...

Детальніше...
З днем вишиванки!
20230517
Детальніше...
Участь у конференції «Мікроколективи в макросередовищі сучасного університету: стан і шляхи формування»
20230408

08 квітня 2023 року студентка 2 курсу спеціальності «Готельно-ресторанна справа»...

Детальніше...
Складання комплексного екзамену та екзамену з іноземної мови за професійним спрямуванням на спеціальності 241 «Готельно-ресторанна справа»
20230127

З 20 по 27 січня 2023 року студенти спеціальності 241«Готельно-ресторанна справа» дистанційно складали комплексний екзамен...

Детальніше...
"Круглий стіл" з іноземної мови
20221123

22 листопада відбулась онлайн-зустріч, яка присвячена проведенню...

Детальніше...