13 червня 2024 р. відбувся виховний захід "Судове засідання" із студентами 1 курсів з дисципліни Правознавство.
Судове засідання – це виключна нагода для студентів спробувати себе у ролі судді, адвоката або представника державного органу, а також унікальна можливість творчого застосування здобутих знань та навичок.
Студенти мали можливість побачити реалії судового процесу та використовували різні юридичні терміни і закони. Прокурор та адвокати звертали увагу на факти та використовували їх для встановлення злочину й визначення вини підсудних. Суддя, у свою чергу, граючи роль нейтрального посередника, ретельно вивчав усі матеріали справи, звертався до закону та правових норм для прийняття обґрунтованих рішень. Судове засідання стало корисним досвідом для всіх присутніх у розумінні судової системи та процедур.