Складання кваліфікаційного іспиту та екзамену з іноземної мови за професійним спрямуванням на спеціальності 241 Готельно-ресторанна справа

26 та 28 червня 2024 року студенти спеціальності 241 Готельно-ресторанна справа складали екзамен з іноземної мови за професійним спрямуванням та кваліфікаційний іспит з атестації здобувачів фахової передвищої освіти. Згідно з розпорядженням директора коледжу до здачі екзаменів було допущено 8 студентів денної форми навчання. На спеціальності працювало дві екзаменаційні комісії у складі:

Шеноголець В.В. – голова комісії, голова правління ПрАТ готель «Харків»;

Білоброва Н.Ю. - голова комісії, директор ТОВ «Готель «Харків»;

Журбенко О.М. - секретар.

Члени екзаменаційних комісій: Махонін О.В., Єгоркіна Т.І., Буробіна О.М., Жулінська О.В.

Екзаменаційні комісії оцінювали рівень засвоєння студентами матеріалу з освітніх компонентів щодо професійної підготовки, вміння використовувати набуті знання у професійній діяльності та засвідчили достатній рівень оволодіння іноземною мовою за професійним спрямуванням.

Під час екзаменів було визначено, що рівень підготовки студентів спеціальності 241 Готельно-ресторанна справа відповідає вимогам освітньо-професійної програми Готельне обслуговування.

Екзаменаційні комісії постановили присвоїти здобувачам освіти освітню кваліфікацію «фаховий молодший бакалавр з готельно-ресторанної справи».

ДОРОГІ ВИПУСКНИКИ!

Щиро вітаємо вас з успішним складанням екзаменів та завершенням важливого етапу вашого життя — закінченням коледжу. Бажаємо, щоб знання, здобуті під час навчання, стали міцним фундаментом для вашої кар'єри та сприяли досягненню великих успіхів у професійній діяльності!

Нехай у вашій пам'яті залишаться тільки найкращі та найприємніші спогади про навчання в коледжі! Бажаємо не зупинятися на досягнутому, а постійно розвиватися та вдосконалюватися у своїй професії!

20240628