Вступ до економічного фаху

20241003 PT

3 жовтня 2024 року в режимі відеоконференції відбувся професійно-пізнавальний захід «Вступ до економічного фаху», який сприяв зустрічі здобувачів освіти нового прийому спеціальностей 076 Підприємництво та торгівля та 071 Облік і оподаткування з представниками адміністрації коледжу, викладачами циклової комісії економічних дисциплін, студентами старших курсів та випускниками.

З вітальними словами до студентів звернулися заступник директора з виховної роботи Олексій Махонін і завідувачка відділенням економіки і підприємництва Тетяна Рєзнік. які щиро побажали новому поколінню економістів здобути такі професійні компетентності, які б допомогли реалізувати їх бажання, амбіції, власні плани, щоб вони стали висококласними фахівцями в обраній сфері.

Своїми спогадами про навчання в коледжі поділилися випускниця комерційної діяльності 2012 р. Олександра Кузьмицька (спеціаліст Приватбанку по роботі з малим бізнесом) та випускниця спеціальності 076 Підприємництво, торгівля та біржова діяльність минулого року Єлизавета Галкіна (студентка ХНУМГ ім. О.М. Бекетова за тією ж спеціальністю). Дівчата подякували всьому викладацькому колективу за надані знання, за «школу життя та професії», яку вони отримали в нашому навчальному закладі.

Викладачі циклової комісії Галина Непочатова та Наталія Тесленко продемонстрували презентації, змістовно розповіли про історії виникнення та розвиток обох спеціальностей в коледжі; про дисципліни, які викладаються, про сфери діяльності та перспективи майбутнього працевлаштування, про можливість продовження навчання за скороченими термінами в ХНУМГ ім. О.М. Бекетова та інших ВНЗ. Особливу увагу приділили конкурентним перевагам спеціальностей на ринку освітніх послуг.

Також до присутніх звернулися студентки-старшокурсниці: група ОіО-31 Софія Буревич та ПТБД-31 Варвара Драніщева, які поділилися своїми враженнями щодо навчання, про цікаві навчальні заняття, про заходи, які відбуваються в коледжі (поки що в онлайн-режимі), надали корисні поради та попередження для «новачків».

В ході зустрічі нове покоління здобувачів освіти отримало додаткові підтвердження свого рішення щодо вибору економічного профілю навчання і саме тих спеціальностей, які допоможуть їм в подальшому прокачати свої soft skills та здобути необхідні hard skills, які допоможуть стати кращими в своїй професії, постійно вдосконалюватись.

Бажаємо студентам-новачкам завжди бути натхненними, цілеспрямованими, успішними, непереможними в мирній вільній Україні!

20241003 PT