Захід « Вступ до фаху зі спеціальності Агрономія»

20241015

15 жовтня 2024 року в онлайн-режимі відбувся захід «Вступ до фаху зі спеціальності Агрономія». Метою зустрічі було познайомити здобувачів освіти нового прийому з адміністрацією, викладачами коледжу, фахівцями галузі; зацікавити студентів-новачків обраною спеціальністю.

На початку заходу голова циклової комісії Лариса Йолкіна продемонструвала презентацію, ознайомила майбутніх фахівців з агрономії із предметною областю діяльності випускників, особливостями навчального процесу; програмою навчання, історією відкриття спеціальності.

Із привітальним словом до здобувачів фахової передвищої освіти звернулася завідувачка відділення зеленого будівництва та промислового квітництва Ельміра Курбанова, побажавши студентам успіху в навчанні.

На захід було запрошено науковця галузі - кандидата біологічних наук Сергієнка Олексія Миколайовича, агронома з багаторічним науковим та практичним досвідом, засновника консалтингової компанії «ArtFields», автора ютуб-каналу «Мистецтво поля Сергієнко». Спікер розповів про свій шлях від агронома-початківця до успішного керівника, зумів зацікавити слухачів змістовною яскравою розповіддю та корисними порадами, повідомив про переваги та перспективи обраного фаху.

Викладачі спеціальностей Садово-паркове господарство та Агрономія Галина Помагайбо, Ірина Сеніна, Вікторія Бондаренко, Ганна Батіг розповіли про зміст освітніх компонентів, які будуть незабаром вивчати студенти, та значення цих освітніх компонентів у підготовці фахівців з агрономії.

Також із студентами-початківцями поспілкувалася староста групи А-41 Світлана Бобро: розповіла свої враження від навчання, повідомила про заходи, які проводяться в коледжі.

Студенти отримали вичерпну інформацію про сучасний стан галузі, яка постійно розвивається, вдосконалюється за рахунок упровадження наукових та практичних знань.

Захід пройшов у дружній, невимушеній атмосфері, був насиченим та корисним для здобувачів освіти нового прийому.

Як завжди кажемо ми: «АГРОНОМ – СИН ЗЕМЛІ»!

20241015